Перейти до основного вмісту
Чому перфекціонізм – це зло, яке заважає успіху?

Почнемо з того, що перфекціонізм - зло, яке потрібно викорінювати та випалювати напалмом. Перфекціонізм - доля відстаючих, тих, хто позаду. Поки ви думаєте яку картинку поставити в статтю, з якого боку її краще вирівняти, який краще відступ зробити і витрачаєте на це 2 години, хтось робить 10 статей, роблячи роботу не так красиво і не так ідеально, скажімо - "на четвірку".

У майбутньому саме цій людині, саме її кострубатий сайт приноситиме трафік і гроші, і вже потім, він на ці гроші найме перфекціоніста, який "вилизуватиме" йому сайт "на п'ятірку". Таке життя потрібно прийняти як належне. Поки ви правите відступи в шаблоні, перебираєте шрифти, тестуєте яким кольором зробити посилання, постійно даєте дизайнеру правки і затягуєте створення шаблону на місяць, хтось за цей час робить 3 сайти, на трохи кострубатих шаблонах і ситуація знову повторюється - цей хтось першим отримує трафік та дохід.

Перфекціоністи і не перфекціоністи роблять основну роботу "на четвірочку" за один і той самий час, але перші додатково витрачають величезну кількість часу, щоб довести роботу до "п'ятірочки", і найкумедніше, що всіх їхніх старань ніхто не помічає. Все заради чого ви витрачаєте час доводячи до ідеалу – не має значення!

За статистикою, перфекціоністи витрачають більше часу на доведення до досконалості, ніж на саму роботу, причому найцікавіше - це, доведене до досконалості не помічають 97% людей! Перфекціоніст, ви чуєте? Всім пох#й, на те, що ви робите! Цього тупо ніхто не помічає!

работа перфекциониста

Згадайте, всі найбільші та великі компанії - всі вони завжди випускають сирий продукт: нову Windows завжди краще не ставити перші півроку, поки не відловлять усі баги, Apple лають за те, що в їх оновленнях iOS з'являються нові баги, в нових сервісах Google завжди дуже складно розібратися - всі ці компанії надають продукт, який хоч як, але працює, тому вони перші, тому вони оминають конкурентів.

Марк Цукерберг о перфекционизме

Поки ви підбираєте домен для своєї фірми і витрачаєте на це тиждень, ваш конкурент реєструє перший оптимальний варіант і отримає трафік на тиждень раніше, ніж ви. Поки ви думаєте, як зробити краще логотип - 5 px праворуч або ліворуч - хтось давно це зробив і займається кориснішими речами - приваблює клієнтів.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.