Перейти до основного вмісту
SEO консультація

Послуга онлайн консультації з питань внутрішньої та зовнішньої SEO оптимізації сайтів. Одна година бесіди з SEO фахівцем може допомогти Вам у майбутньому заощадити багато часу та грошей на помилках, яких можна уникнути.

Пропоную два варіанти консультацій:

1. SEO консультація онлайн

Для кого SEO консультація буде корисною?

  1. Для тих хто тільки думає створювати або замовляти сайт у інших спеціалістів і не знає з чого почати, як вибрати виконавця, на що звернути увагу, з чим доведеться зіткнутися на різних етапах роботи над проектом і.т.д.
  2. Для власників у яких вже є сайт, але є низка запитань, що з ним робити далі
  3. Для колег, у яких просто "замилилося око" на проекті і їм потрібен свіжий погляд та рекомендації з боку

Формат

  1. SEO консультації по Skype, Zoom або будь-якому іншому зручному месенджеру
  2. У листуванні (Telegram, Viber)

Щоб консультація була найбільш продуктивною, бажано заздалегідь підготувати список усіх питань. Буде плюсом якщо я з цими питаннями (або сайтом) ознайомлюся заздалегідь, до консультації, і відповідатиму вже за готовим списком. Так багаторазово заощаджується час.

Вартість SEO консультації онлайн:

  1. 1000 грн - до однієї години включно
  2. 500 грн - кожна наступна година

2. SEO консультація по одному питанню

Найдоступніший для кожного вид консультації, щоб дізнатися відповідь на хвилююче Вас питання по Вашому сайту. Послуга включає одну відповідь на одне запитання по SEO.

Зверніть увагу на те, що відповідь може буде як дуже короткою, так і в більш розгорнутому вигляді якщо питання того потребує.

Ціна

Ціна послуги  - 200 грн / питання

Формат:

Письмова відповідь через Email

Як замовити?

Для замовлення любого з двох варіантів SEO консультації будь-ласка заповніть форму нижче, я дам відповідь в найкоротший термін.

Якщо не зможу Вам допомогти, не знатиму як вирішити проблему, або мої відповіді Вас не влаштують - я поверну гроші. Втрачені час та гроші краще за втрачену репутацію!

Замовити