Перейти до основного вмісту

На цьому блозі у Вас є можливість розмістити свої гостьові пости для просування своїх ідей, сервісів, продуктів та ін. Ось деякі правила та вимоги до постів:

 1. Приймаються тільки пости на українській або англійській мовах. Пости на російській мові після 24 Лютого 2022 року не публікуються
 2. Стаття повинна бути унікальною, тематичною цього блогу, тобто по темі SEO, SMM, монетизація, реклама сайтів, маркетинг, веб розробка, корисні сервіси та програми та ін.
 3. Статті на тему казино, інших нелегальних методів заробітку, або усіляких схем по обману користувачів не приймаються
 4. Реклама, згадки, рекомендації щодо просування російських сервісів, послуг, програм, авторів та.ін. більше не приймаються
 5. Я не пишу статті на замовлення, приймаються тільки готові до публікації матеріали

Вартість

Перш за все цікаві авторські статті які дійсно несуть користь читачам, там будуть корисні при розкритті обраної теми. Мені не дуже цікаво захломляти свій блог аби чим, не женуся за кожною гривною, бо перш за все цей сайт не робився для продажу посилань чи статей з нього. Тому цікаві гостьові пости тут розміщуються безкоштовно. Та кожен випадок індивідуальний та оговорюється особисто, і ось деякі обмеження:

 1. Якщо стаття дійсно цікава, має конкретного автора який буде вказаний в статті, має якесь дослідження та не є явно рекламною - вона публікується у розділі "Гостьові пости" на безкоштовній основі. Включає одне відкрите для індексації посилання на сайт, який не порушує пунктів вказаних вище. Інші посилання в статті будуть закриті в rel="nofollow". Якщо бажаєте щоб і інші посилання були DoFollow - доплата 500 грн за кожне наступне відкрите посилання.
 2. Якщо стаття читається та виглядає як рекламна, орієнтована перш за все на рекламу якогось продукту, сервісу, послуги та.ін, не має за собою якоїсь вагомої дослідницької цінності, стаття пишеться нібито від імені автора блогу (як наче я це рекомендую) - вона публікується в розділі "Пресс релізи та огляди". Розміщення платне та становить 1000 грн. Включає в себе одне відкрите для індексації посилання. За кожне інше відкрите посилання доплата +500 грн.

Замовлення та публікація

Для замовлення та обговорення деталей по майбутній публікації пишіть на пошту: info@seonomad.net

Або оформлюйте замовлення через біржу Collaborator

Для публікації мені потрібно вислати на пошту:

 1. файл з текстом статті (word, посилання на Google Docs, або як вам зручно)
 2. картинки до статті (бажано кожна окрема в додатку, або як посилання на хмарний сервіс)
 3. побажання до метатегів
 4. фото та ім'я автора статті (буде відображено зверху перед початком статті)
 5. побажання за яких умов буде розміщена стаття (гостьові чи пресс-реліз)
 6. інші побажання

Що потім?

 1. Я дивлюсь статтю, вирішую до якої умови стаття підходить
 2. пишу Вам з відповіддю про те, чи зможу я її розмістити, на яких умовах (1 чи 2 пункту "вартість") та час, коли зможу розмістити
 3. якщо все узгодили розміщую в оговорені терміни
 4. висилаю вам листа з посиланням на статтю для перевірки
 5. оплачуєте, якщо стаття була розміщена на платній основі
 6. дякуємо один-одного