Перейти до основного вмісту

Ця угода укладається між автором та власником (власниками) веб ресурсу (далі – Адміністрація сайту) – яка надає доступ і послуги до сайту seonomad.net (далі – сайт), а також приватна особа, яка відвідує сторінки сайту або користується хоча б однією з послуг, що надаються в рамках сайту (далі – відвідувач сайту). Угода користувача регулює використання ресурсів, сервісів, функцій сайту, що надаються адміністрацією сайту сайту для отримання, розміщення інформації та зв’язку.

1. Відвідувач

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка увійшла і переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації і авторизації на сайті.

1,2. Відвідувач, який зареєструвався і увійшов з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1,3. Користувач має доступ до додаткових функцій, що надаються на сайті.

1.4. Для того, щоб використовувати ресурси, сервіси та особливості сайту, Відвідувач повинен спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку для укладення таких угод; або не виконав інших умов для укладення таких договорів, передбачених законом.

2. Використання матеріалів з сайту

2,1. Всі відвідувачі можуть користуватися інтерактивними ресурсами сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, замовляти послуги.

2,2. Відвідувач має право:

2.2.1. Мати доступ до публічних матеріалів сайту;

2.2.2. Коментувати пости;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і послуги, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів з сайту без вказання посилання на джерело (Сайт) заборонено.

3. Правила коментування та написання відгуків

3,1. При написанні відгуків і коментарів Відвідувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3,2. Незнання правил, в тому числі обмежень на розміщення інформації і використання ресурсів сайту, не звільняє відвідувача (в тому числі користувача) сайту від їх реалізації, а в разі їх порушення – від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди і законодавства України.

3,3. На сайті заборонено:

3.3.1. Неправильне використання коментарів (наприклад, для реклами в продажах або для запитань інших користувачів);

3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представників адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних заяв;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованої реакції інших учасників ресурсу (тролінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі висловлювання, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною ознаками;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп’ютерного та аудіо/відео піратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли та/або сайти, які безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, сайти обміну файлами, сайти warez);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім’я користувача імітує імена служб (Адміністратор, Модератор і т.д.), або аналогічно імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. використання великих літер, розділових знаків і спеціальних символів в текстах повідомлень, крім випадків, які регулюються правилами використовуваної мови;

3.3.11. публікація закликів до насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; змінити державний кордон України; погроми, знищення майна, захоплення будівель або споруд; агресії або розв’язання військового конфлікту; інші дії та публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.12. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюються в повному обсязі, частково або за змістом і змістом попередніх повідомлень (оглядів, коментарів), в тому числі видалених адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3,4. Сайт не вітає розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосується тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4,1. В рамках сайту Відвідувачам надається платформа для спілкування (система коментування). Будь-який Відвідувач може висловити свою думку з тематики сайту.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в загальнодоступних розділах сайту (коментарі, гостьові матеріали, статті), несе виключно його автор.

4.3. Коментарі на сайті підлягають постмодерації – перевіряються модератором (уповноваженим представником Адміністрації Сайту)

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такою, що вона безпосередньо порушує чиїсь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, може звернутися в Адміністрацію Сайту для усунення розбіжностей, викликаних інформацією, розміщеною на сайті. Такі відвідувачі та / або користувачі раніше зобов’язані самостійно, спілкуючись всередині сайту, намагатися вирішити спірні питання, на їхню думку, вжиття для цього розумних заходів.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який момент розірвати Угоду з користувачем, в тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які чітко вказують на те, що користувач не має наміру або не може виконувати положення Угоди.

4.6. Модератор, у разі порушення відвідувачем або користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, переглянути, прокоментувати; заблокувати свій обліковий запис; відмовити користувачеві в доступі до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.7. Чітко аргументована оскарження дій модераторів можлива шляхом спілкування з Адміністрацією Сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання та розкриття інформації, яку можна вважати конфіденційною, здійснюється на підставі Політики про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Політики конфіденційності щодо використання персоналізованої та неособистої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка та розкриття інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) його сайтів та /або заповнення реєстраційних форм, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Фізична особа (відвідувач або користувач) знає і погоджується на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбаченою умовами Угоди користувача, Угодою про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов’язується письмово повідомляти адміністрацію сайту про зміни в його персональних даних.

6. Прикінцеві положення

6.1. Заповнюючи реєстраційну форму на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

6.2. Відвідувач приймає умови Договору в разі фактичного використання сайту. При цьому користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

6.3. Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, спори та офіційні апеляції будуть розглядатися виключно в порядку, встановленому законодавством України.

6.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми особами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності ain.ua.

6.5. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які втрати або пошкодження, які адміністрація сайту може понести).

6.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку з указанням  дати останньої редакції

6.7. Ця Угода викладена у редакції від 11.10.2022. За необхідності Адміністрація сайту оновлює цю Угоду. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет на відповідній веб-сторінці, якщо інше не передбачено новою редакцією Умови.

6.8. У разі якщо Адміністрація сайту внесла будь-які зміни в Умови користувача, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання Сайту. Факт продовження використання Сайту є підтвердженням згоди і прийняття Користувачем відповідної редакції Умови