Перейти до основного вмісту
Алгоритм Google Колібрі

Google Колибрі - це алгоритм пошукової системи Google, який використовує концепцію семантичного пошуку і здатний розрізняти "сенс" пошукового запиту в контексті, видаючи при цьому найбільш релевантні результати пошукової видачі.

Щоб було зрозуміліше, краще подивитися у прикладі. Допустимо користувач набирає у пошуку запит: "у яких місцях можна поїсти суші в Харкові", при цьому завдяки алгоритму Колібрі, пошукова система Google тепер розуміє, що під словом "у яких місцях Користувач має на увазі кафе або ресторани. По суті Google Колібрі - алгоритм, який розуміє, що ви мали на увазі.

Колібрі приділяє більшу увагу вмісту сторінки, що робить результати пошуку більш актуальними та доречними, гарантуючи, що Google надає користувачам найбільш релевантні сторінки сайту. Це дуже великий крок для алгоритмів пошуку, особливо актуальний для взаємодії пошукової системи та людини за функції голосового пошуку. По суті, у людства з'явилася вести дискусію в режимі питання-відповідь з машиною. Приклад використання алгоритму Колібрі можна переглянути на відео нижче:

Алгоритм Колібрі був запущений у серпні 2013 року. Дуже важливо розуміти, що це не фільтр, і жодних санкцій вашому сайту Колібрі не надасть.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.