Перейти до основного вмісту
Power Bi: помилка "доступ заборонено" при підключенні до Google Analytics

Елементарна проблема з якою я намучився свого часу при складанні звітів відвідуваності сайтів за допомогою Google Analytics + PowerBi. Отже, звіти вже готові, таблиці, графіки, все налаштовано. Потрібно лише заходити пару разів на місяць у Power Bi і оновлювати дані по сайту використовуючи джерело Google Analytics, але те, що працювало вчора, при спробі оновлення сьогодні видає помилку "доступ до ресурсу заборонено".

Рішення

 1. У відкритому проекті Power Bi йде до Файлу - Параметри та налаштування - Налаштування джерела даних

  pb1.jpg
   
 2. Внизу натискаємо "Очистити дозволи", потім "Правити дозволи"
 3. Якщо вхід до облікового запису вже виконаний, тиснемо "Змінити" (щоб точно переконається, що ми саме в тому обліковому записі) і входимо в потрібний нам обліковий запис Google, до якого прив'язаний Google Analitycs, з якого ми будемо тягнути дані

  pb2.jpg
 4. Не забуваємо дозволити доступ до додатку до даних

  allow.jpg
   
 5. І найпідступніша дія, яка мені попила крові (оскільки колупав налаштування програми) - Ідемо в сам обліковий запис Google у розділ "Безпека" (https://myaccount.google.com/security) і ще й там даємо дозвіл Power Bi натиснувши на нього і підтвердивши, що це були саме "Ви"

  google analitics powerbi.png
 6. Після цього намагаєтеся оновити джерело даних у Power Bi і все має тепер працювати.

Для когось цей пост може здатися надто банальним, але коли я робив перші кроки в Power Bi мені ось ця ситуація з невірними доступами до Аналітікса, які раніше вже був відбудований дуже багато часу забрала і нервів. Інформації у мережі я не знайшов. Так що вирішив поділитися наболілим, раптом комусь знадобиться

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.