Перейти до основного вмісту
Крад посилання від Gogetlinks. Чи варто купувати?

Як Ви знаєте Gogetlinks недавно додав послугу крауд ​​посилань де пропонує якісні майданчики з ручним відбором за тематикою і таке інше. Пакет із 25 посилань коштує 5400 руб. Ну ось, я вирішив спробувати та порівняти з іншими крауд ​​сервісами. Підсумок:  дива не сталося. Крауд від GGL виявився таким же капелюхом, як і у всіх інших сервісів, а в деяких моментах навіть зміг переплюнути конкурентів відстійністю своєї послуги.

ТЗ: у ТЗ були вказані конкретні сторінки зі співвідношенням анкор\безанкор 40\60%

Що було зроблено? 100% безанкор + виконавці від себе вирішили додати не вказану у ТЗ головну сторінку на деяких майданчиках. Я головну спеціально ніколи в краді не вказую, щоб уникнути у майбутньому проблем. Внутрішню сторінку завжди можна перенести, а головна є головна, але ТЗ їм, мабуть, служить не правилом, а так, рекомендацією.

Якість майданчиків. Не краще і не гірше за ті ж КВОРКівські прогони. Здебільшого це шлак. Скрин у Check Trust з аналізу майданчиків нижче:

Check trust аналіз

Якість постів: у 70% випадків це два повідомлення у гілці - безглузде питання з такою самою безглуздою відповіддю. В інших 30% випадків це будуть вже створені раніше теми під інші замовлення, де вже є пара трійка посилань на інші сайти, іноді сайти конкурентів, а іноді на сайти невідомої якості сусідити з якими не дуже хотілося б. Але хто Вас питав?))

Можливість керувати завданням: немає такої можливості! Після того як Ви відправили ТЗ і оплатили завдання, все, що Вам буде доступно, це звіт в Exel файлі з посиланнями на теми. Чи не подобається щось? З чимось не згодні? Це ваші проблеми! Завдання приймається. і закривається за замовчуванням без урахування Вашої думки.

Підсумок: користуватися чи ні краудом я не радитиму в даній темі, але ось те що користуватися крауд ​​посиланнями від GGL не варто це факт! Дива не трапилося, нічого нового для ринку GGL не запропонували, навіть навіть примудрилися урізати права на управління завданням оптимізатору, ТЗ для них рекомендація, а не чіткий план. Ще понаблюдаю пару місяців за індексацією цих посилань, потім викладу звіт у групі. Але, думаю, історія буде приблизно як тут.. Амінь

Доповнення: Впливати на завдання можна через лист адміністрації GGL з перерахованими претензіями. У моєму випадку частину помилок виправили, посилання замінили, сказали, що помилка виконавця була. Але, враження взагалі вже сформовано.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.