Перейти до основного вмісту
Характеристичні слова у SEO

Характеристичні слова - це такі тематичні слова, які додатково без головного ключового слова можуть передати суть тексту.

Наприклад, ми пишемо текст на тему стоматології, де головне ключове "Стоматолог". Для того щоб розповісти пошуковій системі, що це слово тут не просто так вставлено, нам і потрібно додати характеристичні слова, які підтвердять, що ця стаття саме на тему стоматології. Для тексту нашого прикладу, характерними словами можуть бути:

  • карієс
  • реставрація зубів
  • зубний біль
  • лікування зубів і т.д.

Тобто, сенс у тому, що навіть якщо ми приберемо наше головне ключове слово, вам все одно буде зрозуміло, що йдеться про стоматолога.

Головною помилкою багатьох сео оптимізаторів та копірайтерів є те, що саме на характеристичні слова уваги і не звертається, всі намагаються напхати ключових слів у різних входженнях до певної густини, а деякі недооптимізатори ще й жирним шрифтом підвищують. Перед тим як написати або оптимізувати текст - сядьте і напишіть такі слова, прямо з голови, подумавши з чим асоціюється ваше головне ключове слово статті, все що вам спадає на думку і виписуйте.

Якщо немає часу на подумати, то помічником тут може виступити Яндекс Wordstat та інформація з правої колонки.

скрин о стоматологии с Яндекс wordstat

Ще за темою переклад західного блогера, який розповідає про важливість характеристичних слів під час ранжування в пошуковій системі Google:

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.