Для відповіді на це запитання я взяв за приклад свій блог, назву якого можна з упевненістю назвати вітальним запитом. Посилання картинки з Alt, що містить слово "seonomad", я ставлю на сайтах, якими так чи інакше займався, природно з дозволу клієнтів і в більшості випадків в rel="nofollow".
Для перевірки враховують чи пошуковики атрибут картинки Alt з текстом який на засланні я просто, без будь-яких пошукових операторів, в режимі інкогніто вводжу назву свого блогу "seonomad" у пошуковий рядок, і дивлюся на всі результати видачі які отримав.
Результат
Google- на перших двох рядках опинився сам сайт, потім групи в соц. мережах в порядку: FB, VK, Twitter, потім згадки в коментарях блогів та форумів, і на третій сторінці видачі сайт клієнта, де стоїть посилання картинка на мій блог з Alt "seonomad" не закрита в тег "nofollow".
Також зображення було знайдено в Google картинках.
Яндекс - на перших двох рядках теж опинився сам сайт, потім групи у соц. мережах у порядку: VK, Twitter, а ось Facebook взагалі не знайшло, потім згадки в коментарях блогів та профілів форумів та сервісів, але згадок сторінок, де є посилання картинка з атрибутом alt "seonomad" у результатах пошуку так і не знайшлося, жодного згадки!
Але все ж таки картинка була знайдена в Яндекс картинках посилаючись на той же сайт, що Google виводив у результатах пошуку.
Висновок
Виходячи з цього міні експерименту можна припустити, що Google все ж таки враховує ALT картинки, яка знаходиться в посиланні, і при результатах видачі в пошуку, і при пошуку з картинок. Що стосується Яндекса, то результати в пошуку нічого не дали, швидше за все, Яндекс враховує цей тег тільки при пошуку по картинках.
- 85 переглядів