Перейти до основного вмісту
SEO посилання

SEO посилання - це інтернет посилання розміщені на сайті донорі з метою підвищення авторитетності сайту реципієнта і спробувати вплинути на позиції сайту в пошукових системах.

SEO посилання найчастіше розміщуються на платній основі та купуються через біржі посилань, але ціль любого власника сайту зробити так, щоб інщі ресурси самі ставили посилання на нього, через якісний контент.

Однією з основних характеристик це SEO посилання - її цінність для читача тексту в якому вона розташована. Тобто щоб посилання не було вирване з контексту та тематики, і за ним було бажання переходити. Також важливим аргументом визначальним, що посилання не природне - це комерційний анкор (наприклад: купити шифер).

Загалом у пошукових систем таких як Google і Яндекс існує кілька десятків параметрів, за якими вони визначають - чи є це посилання природним, або ж це посилання, поставлене лише з метою SEO просування сайту. За продаж SEO посилань зі свого сайту можна заробити фільтр АГС від Яндекса, або "Панду" від Google, а за покупку таких потрапити під фільтр Яндекса "Мінусінкс", та потрапити під фільтр "Пінгвіна" від Google.

ПІдписка