Перейти до основного вмісту
Авторитетность сайта

Авторитетність сторінки сайту (Trust) – це параметр веб-сторінки, який впливає на тематичний індекс цитування (ТІЦ) та PR сайту.

Авторитетність сторінки (або сайту в цілому) автоматично обчислюється та підраховується алгоритмами пошукових машин виходячи з кількості та якості зовнішніх посилань, а також унікальності контенту. Простіше кажучи - чим авторитетніший сайт який посилається на ваш ресурс, тим краще для авторитетності вашого сайту.

Як підвищити авторитетність свого сайту?

До сьогодення авторитетність сайту підвищували за допомогою нарощування зовнішньої маси посилань, тобто будь-якими методами домагалися отримання зворотного посилання з іншого сайту на свій. Як нарощувати масу посилань це окрема тема, але варто врахувати, що авторитетність сайту оцінюється не тільки виходячи від кількості зовнішніх посилань на нього, але і від кількості згадок бренду, номерів телефону та іншої інформації, яка точно чи опосередковано вказує на ваш сайт. Тобто чим більше говорять про ваш сайт в інтернеті - тим краще для його авторитету.

Як перевірити авторитетність сайту?

Перевірити авторитетність сайту, або як його частіше називають "Trust", можна за допомогою онлайн сервісів таких як Magestic Seo, Xtool та ін. Також, щоб не заходити щоразу на ці сервіси рекомендую використовувати плагін RDS bar для Mozila, там є функція оцінки Trust\ Flow при завантаженні сторінки у браузері

ПІдписка