Перейти до основного вмісту
Конверсія

Конверсія (в SEO та інтернет маркетингу) - це відсоткове співвідношення кількості відвідувань на сайті, до відвідувачів які виконали будь-які дії. Такими діями можуть бути кліки по рекламним блокам, замовлення на сайті, заповнення форм тощо.

Формула для розрахунку конверсії сайту така: (кількість відвідувачів, які виконали будь-яку дію / загальна кількість відвідувачів * 100%).

При розрахунку конверсії сайту слід дотримуватися наступних правил:

  • Вважати кількість відвідувачів, які вчинили дію, а не кількість замовлень. Потрібно враховувати, що одна людина може зробити кілька замовлень, а на конверсію це не впливає.
  • При розрахунку брати дані кількості відвідувачів, а не візитів на сайт. Аналогічна ситуація – одна людина може відвідати ваш ресурс кілька разів.
  • Для правильного розрахунку потрібно брати певний проміжок часу, як правило близько місяця. Дані за один день можуть виявитися випадковими, і ви отримаєте неправдиві відомості.
  • Розраховувати конверсію потрібно на всіх етапах продажів, щоб була можливість зрозуміти на якому етапі відбувається відмова від угоди і які чинники на це впливають.

Ефективною конверсією є параметр від 3% та залежить від тематики.

ПІдписка