Перейти до основного вмісту
Ключове слово

Ключове слово у SEO - це слово або словосполучення до п'яти слів, яке визначає те, на яке питання може відповісти текст користувачам, які вводять такі ключові слова у пошуку.

Наприклад, якщо людина вводить запит "замовити Піцу" - це і є ключове слово яке шукає користувач, а щоб за таким запитом знаходився конкретний сайт, на його сторінці в тексті повинні бути слова "замовити Піцу" - які і є ключові, що визначають сенс тексту.

При використанні методу координатного індексування пошукові образи являють собою множини ключових слів, які, в такому випадку, називають, також унітермами. Між ключовими словами можуть існувати відношення синонімії, або еквівалентності сенсу, тобто, синонімії з точки зору даної інформаційно-пошукової системи.

Накопичення ключових слів шляхом змістовного аналізу текстів, або алгоритмічно, наприклад, порівнянням слів тексту з фіксованим переліком неключових слів, є важливим етапом при виборі вихідної лексики дескрипторних мов інформаційно-пошукових; відібрані ключові слова об'єднуються, далі, в дескриптори.

ПІдписка