Перейти до основного вмісту
ADWISOR київстар

Kyivstar пропонує зручний інструмент для пошуку клієнтів. Тепер українські підприємці можуть самостійно створювати ефективні маркетингові розсилки та просувати свій бізнес.

Інтелектуальна платформа ADWISOR — інструмент для налаштування таргетованих СМС-розсилок. Він зробить пошук клієнтів простим та ефективним.

Київстар

Як працює ADWISOR від Київстар?

Під час користування платформою ADWISOR підприємець отримує «арсенал» з понад 40 Big Data фільтрів. Налаштуйте потрібні параметри та запускайте таргетовану розсилку. Таким чином про ваші пропозиції дізнаються саме ті люди, яких вони зацікавлять.

Як створити розсилку за допомогою ADWISOR?

Алгоритм створення таргетованої розсилки за допомогою ADWISOR виглядає таким чином:

 1. Вибрати тип розсилки — для цього перейдіть у розділ «Мої знижки».
 2. Налаштувати аудиторію — зробіть це за допомогою 40 параметрів Великих Даних.
 3. Налаштувати геолокацію — виберіть будь-який населений пункт або окресліть бажану область на мапі.
 4. Створити текст СМС — напишіть зміст вашого повідомлення у відповідне поле. Доступні обсяги: 160 символів латиницею, 70 — кирилицею. За бажанням можна доповнити текст емодзі.
 5. Встановити бюджет — запишіть суму бюджету цієї кампанії у відповідне поле. Система автоматично підрахує максимальну кількість СМС.
 6. Пройти перевірку — відправте текст вашої розсилки модераторам. Вони перевірять коректність змісту та у разі необхідності підкажуть, що змінити.
 7. Встановити дату та час початку розсилки — повідомлення можна надіслати образу або запланувати надсилання. Оберіть день та час, а також швидкість надсилання СМС-повідомлень абонентам.

Як бачите, немає нічого складного. У разі виникнення труднощів завжди можна звернутись в Довідку — там зібрані відповіді на найпопулярніші питання. 

Безкоштовний доступ до ADWISOR

Саме зараз можна спробувати можливості інтелектуальної платформи абсолютно безкоштовно. Пробний період наразі триває цілих 30 днів. Перевірте власноруч, як працює ADWISOR.

У рамках тестового доступу можна створити та розіслати 10 персоніфікованих СМС-повідомлень абонентам мережі Київстар.

Київстар Адвізор

Чому варто скористатися ADWISOR?

Інтелектуальна платформа ADWISOR має безліч переваг:

 • таргетована аудиторія;
 • варіативність бюджету кампанії;
 • повідомлення від альфа-імені компанії;
 • шаблони аудиторій для швидкого налаштування розсилки;
 • простий інтерфейс;
 • будь-які час та дата розсилки.

Крім того, після закінчення маркетингової кампанії ви отримаєте детальний звіт про її результати: кількість надісланих та доставлених СМС-повідомлень.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.