Перейти до основного вмісту
Alexa.com закрився

Можливо хтось як і я прогавив новину про те, що сервісу Alexa більше не існує. Чому так сталося? Amazon вважає, що витрати на підтримання сайту перебільшують за витрати,та не варті підтримки сервісу.

Alexa, був одним з найпопулярніших у світі джерел для дослідження цифрового контенту, припинив свою діяльність 1 травня 2022 року.

Заснований 25 років тому Брюстером Кале і Брюсом Гілліатом, і потім в 1999 році викуплений компанією Amazon, Alexa став одним із найбільш надійних джерел рейтингу веб-сайтів, вмісту та дослідження ключових слів який пропонував глобальні рейтинги, дані веб-трафіку та іншу важливу інформацію про понад 30 мільйонів веб-сайтів, якою часто користувалися SEO спеціалісти при аналізі сайтів в усьому світі.

Ми припинили роботу Alexa.com з 1 травня 2022 року після того, як більше двох десятиліть допомагали вам знайти, охопити та конвертувати вашу цифрову аудиторію. Дякуємо, що зробили нас вашим основним ресурсом для дослідження вмісту, конкурентного аналізу, дослідження ключових слів та багато іншого. Сказано на сайті Alexa.com

Однак компанія заявила, що її API-інтерфейси Top Sites і Web Information Service залишаться активними до 15 грудня 2022 року.

Тож, вичеркуємо зі своїх чек листів аудитів показники Alexa Rank. Пройшла ще одна епоха SEO інструментів, яку будуть пам'ятати лише справжні динозаври оптимізації.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.