Перейти до основного вмісту
Zebroid

Зеброід - програма автоматичної генерації сателітів та форумів. За допомогою програми Zebroid ви будете легко створювати та наповнювати сайти незалежно від їх типу.

Програма чудово справляється із завданням створення як СДЛ, так і дорвіїв.

Можливості програми

Назва Повна версія Демо версія Опис
Імпорт контенту + + Імпорт контенту з файлів різних форматів (HTML, XML, XLS, SQL, TXT) у програму.
RSS імпорт + + Імпорт контенту із RSS стрічок. Можливий парсинг повної новини.
Експорт проекту + - Експорт проекту в більш ніж 50 CMS та сервісів. Повний список можна знайти на цій сторінці: Список CMS
XML-RPC (віддалений постінг) + - Постінг за протоколом XML-RPC. Програма вміє постити в один або кілька блогів. Вам навіть не потрібно буде заходити на сайт.
Пошук та заміна + + Текстова заміна по всьому проекту. Ви можете створити необхідний вам набір правил заміни та викликати їх у будь-який момент всього в пару кліків.
Масова вставка коду + + Вставка потрібного коду у вказаному користувачем місці у всіх статтях проекту.
Підбір міток + + Пошук та встановлення релевантних позначок для кожної статті. Є як повністю автоматично так і напівавтоматичний режим.
Очищення заголовків та статей + + Автоматичне очищення заголовків та невідповідних статей.
Видалення дублікатів + + Пошук та видалення дублікатів статей за допомогою методу шинглів. Програма порівнює між собою тисячі статей за кілька хвилин.
Відкладена публікація + + Потужний інструмент розподілу постів за датами, що дозволяє досягти публікації постів з необхідною інтенсивністю.
Масова вставка картинок + + Додавання картинок до текстів із зазначеної користувачем папки або їх автоматичний пошук за релевантними запитами в інтернеті.
Заливка картинок + + Заливка картинок на вказані користувачем хостинги картинок або на власний сервер FTP.
Скачування картинок + + Скачування картинок, посилання на які є в текстах, до папки проекту. Необхідно зберігати зображення на своїх серверах.
Підтримка PHP плагінів + - Підтримка плагінів для програми, написаних на PHP. Дозволяє безмежно розширювати можливості програми. Також доступний набір з декількох десятків готових плагінів.
Макроси дій + + Можливість створювати свої сценарії з обробки програмою проектів та виклик їх у кілька кліків.
Перекладач Google + + Переклад текстів, використовуючи всі можливості перекладача від Google.
Унікалізація картинок + + Інструмент обробки картинок, який дозволить зробити їх більш унікальними в очах пошукових систем.
Розбивка статей + + Розбивка статей на кілька, використовуючи вказаний користувачем набір правил.
Розподіл за категоріями + + Автоматичний розподіл постів за категоріями.
Парсер відеороликів + + Пошук і вставлення текстів статей кодів тематичних відео роликів. Підтримується низка популярних відео сервісів.
Установник CMS + - Автоматична установка низки популярних CMS на ваш сервер без необхідності ручного втручання в процес.
Синонімайзинг + + Вбудований синонімайзер текстів. Працює дуже швидко, якість синонімайзингу безпосередньо залежить від використовуваних словників.
Підтримка Proxy + - Підтримка проксі всіма необхідними інструментами. Також програма вміє перевіряти чи вони живі.
Виділення ключових слів + + Підбір ключових слів, перевірка їх частотності в Wordstat та виділення тегами strong, em, b, i.
Автоматична перелінковка + + Внутрішня та зовнішня перелінковка за потрібними ключовими словами.
Перевірка унікальності текстів + + Перевірка текстів на унікальність за допомогою Advego Plagiatus на повному автоматі.
Обробка декількох проектів + + Обробка відразу кількох проектів використовуючи заздалегідь підготовлені сценарії запуску різних інструментів Зеброіда.
Унікалізація текстів + + Перемішування пропозицій та абзаців методом "Локшина" для отримання більш високих показників унікальності.
Щільність ключових слів + + Перевірка щільності потрібних ключових слів.
Автокоментарі + + Автоматичне додавання коментарів до статей за підготовленим користувачем шаблоном. Допомагає підняти позицію сторінки по ряду ключових слів.
Планувальник + + Запуск інструментів програми за заданим користувачем графіком.
Генерація проектів інших програм + + Генерація проектів для програм AllSubmitter, XRumer, Жукладочник та Sapient Social Submitter

ПІдписка

Схожі інструменти