Перейти до основного вмісту
Frase IO

Frase IO - це генератор контенту який допомагає швидко створювати тексти за допомогою штучного інтелекту. Вам достатньо задати тему статті, або вставити уривки тексту, та система сама проаналізує пошукову видачу для створення максимально ефективного SEO тексту.

Frase пропонує рішення для всього робочого процесу з контентом, а не тільки для окремих його частин. Окремі інструменти та функції Frase допомагають у проведенні досліджень, складанні конспектів, написанні текстів та оптимізації. Інструмент вже полюбився багатьма спеціалістами з усього світу, які мусять постійно генерувати новий контент.

Що важливо, Frase використовує власні технології, а не технології, які передаються в оренду таким компаніям, як IBM або Google. При аналізі конкурентів фокусується на 20 найкращих результатів пошукової видачі, а не всього Інтернету, що призводить до більш якісних результатів та аналізу.

Які мови підтримує Frase IO?

Frase Content підтримує багатомовну оптимізацію текстів англійською, іспанською, французькою, німецькою, італійською, голландською, португальською та данською мовами. На жаль для слов'янських мов підтримки доки не планується.

Функції

Frase має ряд потужних функцій, і це більше, ніж просто інструмент AI. Він допоможе вам з усім робочим процесом створення контенту. Це включає в себе все, починаючи від планування контенту і генерації контенту зі штучним інтелектом, до оптимізації та моніторингу.  

 1. Автоматизовані контент-брифи
 2. Скоринг контенту
 3. Редактор контенту
 4. Легко ділитися документами
 5. Налаштування статусу проекту
 6. Папки проектів команди
 7. Інтеграція з Google Search Console
 8. Кастомні шаблони
 9. Генератор заголовків.
 10. Оптимізація контенту для SEO на основі аналізу видачі
 11. Статті на основі вашого плану.
 12. Вага та конкуренція ключових запитів

Інструмент буде корисний не тільки для SEO, а також для:

 1. Контент-менеджерів
 2. Письменників
 3. Для агентств
 4. Фрілансерів
 5. Власникам малого бізнесу тощо

Відео огляд

Тарифні плани

Сервіс має три тарифних плани з  5 денним пробним періодом всього за 1$

тарифи Frase

За додаткові $35/міс. можна отримати необмежену кількість генеруємих штучним інтелектом символів, а також інші преміум-функції з додатків

ПІдписка

Схожі інструменти