Перейти до основного вмісту
Siteliner

Siteliner — це безкоштовний сервіс, який дає змогу досліджувати ваш веб-сайт, виявляючи ключові проблеми, які впливають на якість вашого сайту та рейтинг у пошуковій системі:

  1. Дублюючий вміст – повторюваний вміст може знизити рейтинг вашого сайту в пошуковій системі, зменшуючи трафік на ваш сайт. Siteliner систематично перевіряє ваш сайт на наявність внутрішнього повторюваного вмісту, виділяючи його на кожній сторінці, розумно виключаючи поширений вміст, такий як меню та навігація.
  2. Непрацездатні посилання – непрацездатні посилання можуть пошкодити користувацький досвід вашого сайту та знизити рейтинг вашого сайту в пошуковій системі. Siteliner перевіряє всі внутрішні посилання на вашому сайті, щоб переконатися, що вони працюють, і виділяє непрацюючі посилання, щоб ви могли легко їх виправити.
  3. Потужність сторінки – Siteliner визначає сторінки, які є найбільш помітними для пошукових систем, коли вони сканують ваш сайт, на основі шаблонів посилань між вашими сторінками. Звіти – Siteliner сканує та аналізує сторінки вашого сайту, відкриваючи ключову інформацію про кожну сторінку. Siteliner надає стандартну XML-карту сайту для вашого сайту, а також більш детальний звіт Siteliner.

ПІдписка