Перейти до основного вмісту
Netpeak Spider

Netpeak Spider — це десктопний інструмент для регулярного SEO-аудиту, швидкого пошуку помилок, системного аналізу та парсингу сайтів.

Інструмент особливо добрий для аналізу великих сайтів, де понад 100 000 сторінок, павук також добре і швидко сканує сайти-мільйонники. Налаштування програми дозволяють експортувати отримані дані про помилки на веб-сайті в різних форматах: CSV, PDF, Google Drive. З функцій, яких немає у аналогічних сервісів, є інтеграція з Яндекс.Метрика та опис помилок та як їх усунути всередині самої програми. 

Основні можливості

  • Перевіряє 80+ помилок внутрішньої оптимізації (3хх, 4хх, 5хх помилки, дублікати сторінок, тегів title та meta description та інше).
  • Аналізує 70+ основних SEO-параметрів (коди відповідей серверів, інструкції з індексації та сканування, аналіз структури сайту, перевірка редиректів тощо).
  • Парсинг даних із сайтів (різні види пошуку: містить, Regexp, XPath, CSS для отримання контактних даних, мікророзмітки та hreflang, моніторингу цін конкурентів).
  • SEO-аудит з функцією white label (створюйте SEO-аудити у PDF зі своїми логотипами, контактними даними та рекомендаціями).
  • Розрахунок внутрішнього PageRank (вбудований інструмент для аналізу внутрішньої перелінкування).
  • Генерація та валідація XML Sitemap.

Тарифи

тарифы НетПик спайдер

Є безкоштовна версія, де доступний практично весь функціонал, крім експорту звітів, копіювання та фільтрації даних, збереження проектів та Pro-фіч. Вартість інструменту починається від $15.20 при покупці на рік.

За промокодом 0244e7ae можна отримати знижку 25% на першу оплату в обліковому записі

ПІдписка