Перейти до основного вмісту
Netpeak Checker

Netpeak Checker - це мультифункціональний інструмент для парсингу пошукової видачі та агрегації даних з топових SEO-сервісів для масового аналізу та порівняння сайтів.

Завдяки функції парсингу видачі ПС, можна з легкістю знаходити потенційних клієнтів, їх контактні дані, а також знаходити майданчики для розміщення посилань. А за допомогою інтеграцій з різними сервісами можна отримувати багато інформації, наприклад, дроплені домени. Всі дані можна легко експортувати в CSV або XLSX. кастомними налаштуваннями з геолокації, країни та мови, використовувати пошукові оператори та префікси і навіть обмежувати парсинг певним типом сніппета). дати та час кешування сторінок у пошукових системах).

  • Порівняння сайтів за показниками з SEO-сервісів (можна перевіряти списки URL за показниками авторитетності, трасту та кількості/якості маси посилань від Serpstat, SimilarWeb, Moz, Ahrefs, Majestic, SEMrush, Alexa, LinkPad, Google Safe Browsing, а також ІКС від Яндекс, а також можна дізнатися вік сайту, IP домену та доступність для покупки за допомогою даних DNS, Whois, Wayback Machine).
  • Аналіз 50 On-Page параметрів для покращення оптимізації та сайту (швидкість завантаження, коди та час відповіді сервера, інструкції з індексації, редиректи, Google PageSpeed ​​Insights та Mobile Friendly Test).
  • Підтримка списку проксі та антикапча-сервісів.

Тарифи

тарифи Netpeak Checker

Є безкоштовна версія, де доступний практично весь функціонал, крім експорту звітів, копіювання та фільтрації даних, збереження проектів та Pro-фіч. Вартість інструменту починається від $15.20 при покупці на рік.

За промокодом

ПІдписка