Перейти до основного вмісту
Як отримати платіж з Google Adsense, якщо сума нарахувань менше 100$?

Не важливо з яких причин, але буває так, що вже не хочеться чекати, поки заробіток в Google Adsense досягне екв.100$ для отримання виплат. Спосіб отримання грошей з Adsense без досягнутого мінімального порога виплат дуже простий, все, що вам необхідно для цього зробити - це анулювати свій обліковий запис у цій системі. Як це зробити, думаю не варто описувати. Щоправда, і для такого способу існує мінімальний поріг виплат, який складає суму екв.10$.

Після того як ви анулюєте свій обліковий запис, кровно зароблена сума перерахуватиметься вам у строки від доби, до 3-х місяців, але зазвичай це відбувається в найближчий розрахунковий місяць. Наприклад, у моєму випадку виплата відбулася менш ніж за добу через SWIFT платіж на картку Приват банку! Що найцікавіше, після отримання суми ви можете відновити свій обліковий запис і продовжувати працювати з системою.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.