Перейти до основного вмісту
Усі програми та сервіси Google на початок 2020 року в одному пості

Окрім однієї з найбільших у світі пошукових систем, компанія Google постійно розробляє всілякі програми та сервіси, які в сукупності є взаємопов'язаною системою. Щоб отримати доступ до цих продуктів, потрібно просто зареєструвати обліковий запис у Google.

Основна частина сервісів представлена ​​у вигляді веб-додатків, для використання яких достатньо лише підключення до Інтернету та браузера. Таким чином забезпечується можливість звернення до своїх даних без прив'язки до одного девайсу з будь-якої точки планети. Для повноцінного використання деяких сервісів може знадобитися встановлення додаткових програм (IM-клієнта, Flash-програвача тощо).

Сервіси Google для всіх

Android Auto

Сервіс, що одночасно поєднує в собі можливості навігатора та розважального центру. Його можна встановити в мобільний девайс і безпосередньо на бортовий комп'ютер деяких марок автомобілів. В арсеналі системи: навігація, повний набір мультимедійних опцій, гучний зв'язок та ін.

Chrome

Google Chrome – це один з найпопулярніших веб-браузерів, з багатьма корисними функціями, що забезпечує високу швидкість роботи, простоту використання, а також ефективний захист від вірусів, атак і небажаних посилань. Важливою перевагою браузера також є великий магазин розширень. Для спрощення, полегшення та оптимізації роботи в Мережі користувачам пропонується величезний вибір різних утиліт.

Chromebook

Chromebook – це компактний ноутбук для роботи та навчання, що функціонує під керуванням Google Chrome OS. Відповідно, весь софт в девайс встановлюється виключно з фірмового магазину Chrome. Суть розробки Chromebook полягає у створенні виключно хмарного девайсу. Тобто всі програми тут надаються у вигляді Інтернет-сервісів.

Chromecast

Це компактний медіаплеєр, призначений для відтворення аудіо та відеоконтенту. Зовні Chromecast нагадує МР3-плеєр або USB-карту пам'яті. За допомогою стандартного роз'єму HDMI він підключається до будь-якого дисплея - телевізора, комп'ютерного монітора. Передача контенту на великий екран здійснюється по бездротовій мережі після простого налаштування девайсу. Для запуску трансляції можна використовувати ПК, смартфон або розумну колонку Google Home.

Daydream View

Daydream View – це проста та комфортна у використанні VR-гарнітура, розроблена компанією Google для знайомства користувачів із дивовижним світом віртуальної реальності. Окуляри не потрібно синхронізувати з ігровою приставкою - їх робота забезпечується однією лише наявністю смартфона.       ;      

Gboard

Відмінною особливістю екранної клавіатури GBoard є інтуїтивно зрозуміле використання, великий вибір тем оформлення та налаштувань. З корисних функцій можна відзначити наявність кнопки Google-пошуку з підказками, безперервного введення, пошуку смайликів тощо.

Gmail

Зручний, швидкий та абсолютно безкоштовний поштовий сервіс із власним сховищем даних та російськомовним інтерфейсом. У поштовій скриньці реалізована можливість сортування листів, роботи з текстовими файлами та документами, миттєвого надсилання зображень та здійснення голосових дзвінків.

Google Cardboard

Унікальна розробка як симулятор віртуальної реальності, який можна створити своїми руками. Достатньо лише взяти відповідний шматок картону, кілька підручних матеріалів та Android-смартфон. Взаємодія та синхронізація відбувається за допомогою однойменної програми, а також кількох стандартних VR-програм.

Google Cast

За допомогою спеціального протоколу Google Cast користувачі Андроїд-смартфонів та ПК можуть транслювати відео та аудіоконтент на синхронізований пристрій, що працює в одній Wi-Fi мережі. На сьогоднішній день практично всі телевізори Smart TV підтримують протокол Google Cast.

Google Duo

Сервіс для здійснення відеодзвінків, здатний стати гідною заміною аналогічним програмам. Важливою особливістю Duo є інтуїтивно зрозуміле та просте використання – розібратися у функціях відеочату зможуть як школярі, так і люди похилого віку. Швидка реєстрація та відмінна якість зв'язку зроблять ваше спілкування з близькими людьми максимально приємним та комфортним.

Google Express

Новий сервіс Google Express створений корпорацією для миттєвої доставки продуктів харчування, друкованих видань, електроніки тощо. Розробники називають цей експеримент концептом та реалізують виключно на території Сполучених Штатів.

Google Fi

Для тих, хто бажає відмовитись від традиційного мобільного зв'язку, корпорація Google створила експериментальний сервіс Google Fi. Це віртуальний оператор, який дозволяє   користувачам обмінюватися  текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки та звертатися до можливостей мобільного інтернету.

Google Fit

Сервіс для сучасних людей, які стежать за своєю фізичною активністю, здоров'ям та загальним самопочуттям. Використовуючи застосовані в девайсі датчики, програма ретельно стежить за вашою активністю: вважає кількість кроків і витрачених калорій, фіксує біг, їзду на велосипеді, прогулянки.

Google Fonts

Сервіс для підключення шрифтів до сайту. Бібліотека включає понад 800 безкоштовних шрифтів. Це найкраще рішення для веб-сторінок, створених на конструкторі або CMS. Наведені в каталозі шрифти доступні для завантаження, також розробники передбачили докладні інструкції щодо їх встановлення на сайт.

Google Keep

Безкоштовний додаток для створення нотаток. Може використовуватися на Android-пристроях, у веб-версії та у форматі браузерного розширення для Chrome. До переваг сервісу відноситься швидкий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, робота в онлайн та офлайн режимах, можливість створення голосових нотаток та позначок на фото, синхронізація з Google Документами, надання доступу іншим користувачам для спільного редагування, створення нагадувань та багато іншого.

Google One

Удосконалена версія хмарного сховища пошукової системи з розширеними можливостями, видозміненими тарифними планами та сімейним доступом. В рамках будь-якого з передбачених сервісом тарифних планів користувач отримує доступ до збільшеного хмарного сховища та інших бонусів від Google.

Google Pay

Система електронних платежів від компанії Google призначена для мобільних девайсів, які працюють під керуванням ОС Android. Важливою перевагою продукту є висока швидкість та зручність здійснення онлайн та офлайн платежів. Синхронізувавши картку з Google Pay обліковим записом, ви можете не носити з собою гаманець. У додатку відображається вся інформація про скоєні фінансові операції. Особисті дані користувачів надійно захищені.

Google Play

Сервіс, де зібрані величезні бібліотеки різноманітних програм, книг, ігор, відео та аудіоконтента, призначеного для встановлення на мобільні Android-пристрої.  Весь масив розміщених у Google Play продуктів розбитий на категорії, що полегшує процес пошуку потрібного рішення.

Google Play Books

Програма призначена для читання та прослуховування електронних та аудіокниг, завантажених із сервісу Google Play. Інструмент володіє зручним інтерфейсом користувача, зберігає закладки, надає можливості коригування шрифтів і синхронізації даних між декількома пристроями.

Google Play Ігри

Справжній ігровий центр для пристроїв Android. Тут зібрана вся інформація про встановлені на вашому девайсі ігри, відображені ваші досягнення та рекорди в них, зібрані корисні рекомендації. Програми синхронізовано з сервісом Google+, що дозволяє ділитися результатами з друзями з кіл, дивитися статистику.

Google Play Музика

Google Play Музика – це зручний сервіс для прослуховування аудіозаписів на вашому мобільному девайсі з простим інтерфейсом та значним функціоналом. Тут можна слухати радіостанції та улюблені композиції, створювати плейлисти та фонотеки. Сервіс розрахований на зберігання до 50 тисяч аудіофайлів.

Google Play Фільми

Онлайн-сервіс для перегляду ліцензійної відеопродукції. Кінофільми, мультфільми, телепередачі та серіали пропонуються для перегляду на платній основі. Окрім цього, бажаючі можуть взяти фільм напрокат. Весь контент – бездоганної якості (SD або HD). Придбані фільми можна дивитися одразу на мобільному пристрої, а можна завантажити – для подальшого офлайн-перегляду.

Google Street View

Додаткова функція програм Google Maps та Google Earth, за допомогою якої можна дивитися знамениті пам'ятки у будь-якій точці світу, милуватися чудесами природи, відвідувати музеї, стадіони, площі, ресторани та інші місця на планеті. Більше того, користувачі Google Street View можуть самостійно створювати власні знімки панорами та розміщувати їх у відповідних місцях на карті.

Google Wi-Fi

Смарт-роутер Google Wi-fi призначений для розширення радіусу дії корпоративної або домашньої бездротової мережі, оптимізації її роботи на всій території, що обслуговується. В залежності від комплектації, Google Wi-Fi може поставлятися в кількості 1-3 пристроїв, керування якими здійснюється за допомогою   мобільного пристрою з попередньо встановленим додатком.

Google Авіаквитки

Знайти найвигідніші за ціною авіаквитки можна за допомогою зручного сервісу Google Авіаквитки. Рішення є потужною пошуковою системою серед турагентств та авіакомпаній з величезним вибором фільтрів та налаштувань для планування майбутнього польоту. Сам сервіс не займається продажем квитків на авіатранспорт, він перевіряє всі доступні джерела та формує видачу з найдешевших варіантів. За його допомогою користувачі можуть складати складні маршрути, бронювати квитки в різних напрямках.

Google Віртуальний принтер

Управління друком через Інтернет можна реалізувати без придбання дорогого обладнання та встановлення складного софту. Достатньо скористатися сервісом Google Віртуальний принтер. За допомогою цього рішення можна надсилати файли на друк із кількох синхронізованих пристроїв (мобільного девайса, ПК, Chromebook).

Google Групи

Google Групи – безкоштовний сервіс для створення тематичних груп та інтерактивних спільнот. Служба забезпечує зручність формування розсилок та спільної роботи над проектами. Популярність Google Groups насамперед обумовлена ​​простотою залучення учасників та можливістю створення ефективного робочого простору.

Google Класс

Безкоштовний набір інструментів для системи освіти, що забезпечує зручність публікації завдань та оцінювання знань, організації спільних проектів та взаємодії учасників навчального процесу. Сумісність з іншими сервісами  Google (Документи, Диск) значно розширює функціонал продукту.

Google Оповіщення

Служба автоматичних оповіщень через email. Інструмент призначений для виявлення та отримання повідомлень про будь-які зміни цікавого користувача контенту. Налаштування поштових розсилок з орієнтиром на потрібну тематику здійснюється за допомогою набору фільтрів.

Google Сайти

Безкоштовний сервіс із зрозумілим інтерфейсом, а також набором інструментів для створення та редагування веб-сторінок. Продукт сумісний із різними програмами Google. Орієнтовано створення нескладних внутрішньокорпоративних, приватних, навчальних сайтів.

Google Експедиції

Унікальна програма для здійснення пізнавальних віртуальних турів. З її допомогою можна доторкнутися до дна океану, відвідати найвіддаленіші куточки планети і навіть побувати у відкритому космосі! Програма ідеально підходить для використання в освітніх цілях при вивченні різноманітних пам'яток та об'єктів. Як наочний посібник тут застосовуються 3D-зображення та панорами.

Hangouts

Безкоштовний інструмент для ведення SMS-листів, швидкого та зручного обміну повідомленнями, здійснення прямих відеотрансляцій. Програма є гідною альтернативою відразу кількох сервісів Google, у тому числі призначених для трансляції потокового відео через Youtube.

Hangouts Chat

Удосконалена версія месенджера від Google орієнтована на корпоративне використання. Програма забезпечує своєчасне виконання завдань за рахунок оптимізації взаємодії між членами робочих груп. За допомогою програми можна проводити онлайн-наради та надсилати окремим учасникам групи особисті повідомлення. Спеціальні інструменти та додаткові опції забезпечують максимальний контроль над усіма процесами, динамікою зміни результатів, ефективністю вирішення завдань.

Pixel

Сімейство електронних пристроїв для споживачів, до якої увійшли фірмові смартфони, планшетні комп'ютери, ноутбуки та різноманітні аксесуари. Відмінністю девайсів є розроблений фахівцями Google дизайн.

Play Захист

Всі Android-девайси мають вбудовану систему безпеки Google Play Захист. Сучасні технології та алгоритми автоматичного оновлення дозволяють програмі постійно вдосконалюватися, вчитися виявляти та знищувати нові види вірусів

Tilt Brush

Програма для 3D-малювання дозволяє створювати у віртуальній реальності дивовижні речі: малювати популярних анімаційних персонажів, зводити будинки та облаштовувати інтер'єри. Програма Tilt Brush зручна та зрозуміла у використанні, дозволяє істотно розширити можливості шоломів VR.

Voice

Безкоштовний онлайн-сервіс, призначений для здійснення голосових дзвінків та передачі коротких текстових повідомлень за протоколом VoIP. Важливою перевагою програми є можливість поєднання всіх телефонних номерів користувача. Великий функціонал Google Voice передбачає можливість здійснення всіх стандартних операцій за допомогою мобільних девайсів та настільних ПК.

Waze

Унікальна навігаційна служба, де карти створюються самими водіями. Програма призначена для встановлення в мобільні пристрої з метою контролю поточної ситуації на дорозі, створення маршрутів з урахуванням пробок, поліцейських постів, ремонтних робіт, ожеледиці та інших змін дорожніх умов. При цьому найпривабливішим у Waze є можливість спілкування з іншими учасниками дорожнього руху у режимі реального часу.

Wear OS by Google

Програма для розширення можливостей розумного годинника та інших девайсів. Для початку пристрій необхідно синхронізувати зі смартфоном, який працює під керуванням Android 4.3+. Після цього Wear OS перенесе до нього всі функції Google Assistant.

YouTube

Найбільший відеохостинг у світі, в якому можна завантажувати та зберігати відеозаписи, висловлювати свої думки щодо переглянутих роликів, ставити оцінки, ділитися власними файлами, формувати добірки та навіть заробляти гроші. На сьогоднішній день сервіс є одним із найбільш відвідуваних у світі. Його використовують для розміщення відеоблогів та аматорських відео, кліпів та професійно знятих роликів.

YouTube Music

Популярний сервіс для прослуховування музичних композицій та перегляду відеокліпів. Реалізовано можливість сортування бібліотек за альбомами, виконавцями, жанрами, власними уподобаннями. На головному екрані сервісу користувачеві пропонуються актуальні рекомендації, автоматично підібрані на підставі аналізу його розташування, попередніх переглядів, історії пошуку.

YouTube Дітям

Додаток до YouTube, що нещадно фільтрує весь розміщений у сервісі контент, з метою надання можливості найменшим користувачам безпечно та комфортно дивитися анімаційні фільми, що навчають відео та інші дитячі ролики. Функціонал програми має ряд важливих особливостей, завдяки чому батьки можуть: примусово відключати пошук, коригувати налаштування батьківського контролю, задавати часові рамки, блокувати та надсилати скарги на «недитячий» контент.

Академія

При необхідності знайти наукову роботу з будь-якої дисципліни дуже зручно використовувати безкоштовну пошукову систему Google Академія. Сервіс вміє шукати публікації всіх існуючих форматів, при цьому враховуються матеріали, доступні для онлайн-читання та розповсюджуються лише на платній основі. Для використання пошукової системи потрібний лише доступ до Мережі.

Google Диск

Безкоштовний віртуальний склад, призначений для зберігання всіх типів даних. Інформація, що складається в Google Диску, можна відкривати на будь-якому синхронізованому з обліковим записом пристрої, змінювати, редагувати та показувати іншим користувачам.  Тут можна зберігати текстові документи, зображення, презентації, бази даних, електронні таблиці, веб-форми, креслення, архіви тощо. Файли, які публікуються на Диску в загальному доступі, підпадають під індексацію пошуковими системами.

Документи

Повний набір інструментів для створення, оформлення та редагування тестових файлів. По суті, це онлайн-офіс, який пропонує компанія Google на безкоштовній основі. Програма не вимагає встановлення на пристрій, всі робочі операції виконуються безпосередньо у браузері. Матеріали, що створюються користувачем, можна експортувати у файл або  зберегти на сервері пошукової системи.

Інтернет-магазин Chrome

Онлайн-сервіс, створений компанією Google спеціально для вдосконалення, забезпечення та обслуговування веб-браузера Chrome та Google Chrome OS. В інтернет-магазині зібрано безліч різноманітних програм, красивих тем і корисних розширень.

Календар

Зручно планувати зустрічі, важливі справи та події можна за допомогою сервісу Календар, розробленого Google. Без будь-яких складнощів користувач може встановлювати час запланованої зустрічі, створювати нагадування та події, що повторюються. Функціонал програми також передбачає можливість розсилки запрошень іншим учасникам заходів.

Карти

Зручний та функціональний інструмент, що дозволяє визначати розташування адрес та об'єктів у будь-якій точці планети. Користувачам пропонується дві версії інтерактивних карток – для настільних ПК та мобільних пристроїв. Програми виключно прості у використанні, мають зрозумілий дружній інтерфейс і безліч додаткових функцій.

Контакти

Адресна книга, об'єднана з поштовим сервісом Gmail. Програма забезпечує хмарне зберігання резервних копій ваших контактів та надає доступ до них із будь-якого синхронізованого пристрою. Крім цього, в додатку можна розбити всі контакти по групах, додавати/видаляти/редагувати відомості про внесених в адресну книгу людей, створювати приватні чати для особистого спілкування.

Новини

Сервіс є одним з найбільших у віртуальному просторі агрегаторів актуальних новин. Інформація збирається із різних джерел, після чого формується в окремій видачі. За тиждень стрічку Google Новини переглядають понад мільйон читачів.

ОС Android

Популярна операційна система та платформа для більшості сучасних мобільних девайсів, включаючи смартфони та планшетні комп'ютери, комунікатори та електронні книги, «розумні» годинники, фітнес-браслети, телевізори тощо. Простота використання та величезний вибір гнучких налаштувань забезпечили продукту колосальну популярність.

Перекладач Google

Сервіс Google Перекладач спочатку призначений для перекладу текстової інформації з однієї мови на дугою. Переклад може виконуватися автоматично або після виконання необхідних дій. При цьому програма може обробляти як виділений фрагмент тексту, так і сторінку. 

Планета Земля (Planet Earth)

Тримірна модель планети, сформована у веб-просторі із супутникових фотографій земної поверхні. Від багатьох аналогічних продуктів Google Планета Земля відрізняється можливістю перегляду тривимірних зображень ландшафту і розміщених на ньому об'єктів. Знімки деяких місцевостей мають настільки високу роздільну здатність, що дозволяє наближати їх для максимального чіткого розгляду деталей.

Пошук

Найбільша і найпопулярніша пошукова машина, яка протягом двадцяти років безперервно розвивається і вдосконалюється, «обростає» новими алгоритмами та сервісами, змінює дизайн та розширює кількість пошукових роботів. На сьогоднішній день, крім стандартного пошуку, система підтримує пошук текстових файлів у всіх відомих форматах.

Презентації

Онлайн-інструмент для створення та редагування презентацій. Важливою перевагою сервісу є надання доступу іншим користувачам для спільної роботи, обговорення та коригування створених презентацій. Синхронізація з Google Диск забезпечує безпечне хмарне зберігання та можливість звертання до потрібних файлів з будь-яких пристроїв та в будь-яких місцях, де є підключення до Інтернету.

Малюнки

Додаток для створення інфографіки, схематичних зображень та діаграм. Сервіс забезпечує підтримку спільної роботи над зображеннями, дозволяючи надавати доступ іншим користувачам декількома зручними способами. Опціонально в налаштуваннях можна застосувати фільтрацію з обмеження прав, залишивши лише можливості перегляду, обговорення чи редагування. Усі результати роботи у сервісі зберігаються на Google Диску. Використовувати створені малюнки можна для публікації на веб-сторінках, документах або електронних листах.

Повідомлення

Офіційний месенджер від компанії Google, за допомогою якого можна надсилати SMS/MMS. Додаток має зручний і зрозумілий інтерфейс, дозволяє надсилати голосові повідомлення, анімаційні картинки та стікери, має багато додаткових функцій та налаштувань.

Способи введення тексту

Додаток для введення тексту вибраною мовою з будь-якого пристрою. У бібліотеці передбачено 80 різних мов.

Сервіс доступний на будь-яких пристроях, що працюють під керуванням Windows та Android, а також у веб-браузері Chrome та різних сервісах Google. У процесі використання програма запам'ятовує слова, що виправляються користувачем, і створює з них персоналізований словник.

Google Таблиці

Онлайн-сервіс для створення, перегляду, редагування та форматування електронних таблиць. Синхронізація з Google Диском забезпечує безпечне зберігання створюваних матеріалів, а також дозволяє відкривати доступ до них інших користувачів, які мають обліковий запис у Google.

Розумний будинок

Додаток для налаштування та керування пристроями, що входять до категорії «розумний дім» та підтримують функції Асистента Google. За допомогою цього сервісу можна контролювати будь-які сумісні освітлювальні прилади, камери спостереження, замки, розетки, термостати. Реалізовано можливість створення нагадувань та перегляду повідомлень.

Фінанси

Додаток про фінанси, корпорації, біржі та акції. Вся інформація, що стосується цієї теми, зібрана та згрупована у сервісі Google Finance. Повноцінно оцінити функціонал програми можна лише за наявності облікового запису Google Account.

Форми

Сервіс допомагає складати опитувальні листи та анкети для співробітників та клієнтів, сприяє підвищенню якості послуг та ефективності ведення бізнесу. Інструмент проводить аналіз відповідей та автоматично формує звіти, надсилає анкети поштою та публікує у соцмережах.

Фото

Зручний інструмент для створення, зберігання та редагування зображень. Користувачі сервісу можуть обмінюватися знімками та відео, використовуючи смартфони або настільні ПК. Google Фото дозволяє без особливих зусиль створювати фото та відео добірки, колажі, історії, панорами та анімовані картинки. Використовувати ці функції можна вручну або автоматично.

Сервіси Google для бізнесу

AdMob

Сучасний рекламний майданчик для розробників мобільних додатків, що допомагає монетизувати програмний продукт та впорядкувати взаємодію з кількома рекламними платформами.

AdSense

Зручний та простий спосіб заробітку для власників веб-сайтів або блогів. Сервіс контекстної реклами сплачує гроші за перегляди та переходи за розміщеними на сторінках оголошеннями. Все, що потрібно для стабільного заробітку – веб-ресурс із хорошим трафіком та реєстрація в системі AdSense.

Blogger

Для тих, хто бажає створити  власний блог, але не готовий займатися програмуванням та використанням складного софту, компанія Google розробила спеціальну платформу Blogger. Сервіс дозволяє вести не лише блоги, але й повноцінні сайти, які краще ранжуються пошуковими системами та отримують набагато більше пошукового трафіку.

DoubleClick

Створена компанією Google рекламна мережа, яка дозволяє власникам сайтів та веб-майстрам закуповувати медіа-рекламу, проводити маркетингові кампанії, сформовані з кількох рекламних мереж. За допомогою DoubleClick можна з різних джерел вибирати та купувати найвигіднішу за ціною рекламу. Для кожного клієнта рекламні продукти підбираються в індивідуальному порядку, з урахуванням поведінкових факторів та націлення. Для оцінки результатів передбачено всі необхідні аналітичні інструменти.

G Suite

Набір інструментів для оптимізації бізнесу. Поштовий сервіс для підприємства, хмарні документи, рішення для проведення онлайн-конференцій та нарад та інші корисні продукти пропонуються користувачам на умовах щомісячної платної підписки. Розмір тарифу коливається в межах 5-25 доларів і залежить від функціоналу пакета.

Google Analytics

Безкоштовний інструмент, створений Google для збирання та аналізу інформації про різні веб-ресурси. Сформовані звіти дозволяють розробляти ефективні програми з оптимізації та покращення сайтів. Функціонал системи дозволяє вести статистику про роботу рекламних кампаній, кількість відвідувачів, популярність контенту.

Google Cloud Platform

Хмарна платформа для роботи з даними та хостингом. Оптимізує управління, знижує додаткові витрати на коригування роботи інфраструктури, налаштовує функціонування мереж та виконує обслуговування серверів.

Google Digital Garage

Навчальні онлайн-курси для підприємців, які дозволяють стати справжнім спеціалістом у сфері цифрового маркетингу. Користувачам необхідно зробити кілька простих кроків для розвитку: вибрати спеціалізацію, пройти навчання у комфортному режимі, отримати сертифікат про придбання відповідних знань та навичок.

Google Enterprise Search

Комплекс IT-рішень для бізнесу, що включає онлайн-сервіс для оптимізації роботи співробітників, Google Карти для корпоративного використання, пошукові технології за зовнішніми та внутрішніми ресурсами компанії.

Google Manufacturer Center

Сервіс, який дозволяє  великим виробникам оптимізувати свої рекламні кампанії шляхом розміщення актуальної та достовірної інформації про себе та свою продукцію. Сьогодні цією платформою дуже активно користуються виробничі компанії, великі торгові марки, ліцензіати, продавці власної фірмової продукції.

Google Maps Platform

Картографічний сервіс для бізнесу та розробників, що успішно використовується при проектуванні об'єктів VR. Застосування оптимізованого API інтерфейсу та низки цікавих галузевих рішень наголошує на комерційному характері даних інновацій. 

Google Merchant Center

Безкоштовний сервіс, що дозволяє магазинам нарощувати обсяги онлайн-продажів. З його допомогою можна швидко та доступно розповідати цільовій аудиторії про асортимент своєї продукції. Досить просто завантажити в Google Merchant Center основні відомості про пропоновані товари. Своєчасне оновлення інформації забезпечить її достовірність та актуальність.

Google Trends

Дуже зручний та простий у використанні інструмент для формування аналітичних звітів щодо затребуваності, популярності та актуальності пошукових запитів. Сервіс допомагає визначати популярні тематики, аналізувати сезонність ринку, оцінювати територіальні особливості пошукової видачі.

Google Web Designer

Веб-інструмент, що дозволяє створювати привабливі рекламні оголошення та інші види інтерактивного контенту у п'ятій версії формату HTML. Сервіс сумісний із операційними системами Mac, Windows та Linux. Готові продукти підтримують інтеграцію з такими сервісами Google, як DoubleClick Studio, Диск, Реклама тощо.

Google Домени

Веб-сервіс з підбору, перевірки, придбання, налаштування, реєстрації та підключення до сайту доменних імен. Інструмент дозволяє для кожного зареєстрованого домену створювати до 100 псевдонімів, а також налаштовувати переадресацію для перенаправлення трафіку на інші веб-ресурси.

Google Мій бізнес

Безкоштовна платформа, орієнтована переважно на представників малого та середнього бізнесу. Інструмент дозволяє розміщувати, змінювати та підтверджувати інформацію про саму компанію або товар одночасно в декількох сервісах Google (у Пошуку, Картах, Google+). Система "Мій бізнес" заснована на об'єднанні функціоналу декількох інструментів, призначених для всебічного просування веб-ресурсів.  

Google Опитування

Незамінний помічник розробки ефективної стратегії ведення бізнесу, відстеження попиту на продукцію, оцінювання рекламних і маркетингових кампаній. За допомогою сервісу Google Опитування можна без особливих зусиль здобувати важливу аналітичну інформацію, поставити запитання реальним користувачам та отримати достовірні відповіді на них, зіставляти поточні результати з попередніми.

Google Реклама

Інструмент Google Реклама – це зручний та ефективний спосіб продемонструвати цільову аудиторію гідності компанії. Програма допомагає власникам брендів просувати свою продукцію в таких сервісах Google, як YouTube, Пошук та ін.

Google Торгові кампанії

Маркетинговий інструмент для власників офлайн та онлайн-магазинів, що дозволяє рекламувати пропонований потенційним покупцям асортимент продукції. Основу сервісу складають оголошення про товари, які після публікації відображаються в додатку Google Покупки та в Пошуку (зрозуміло, при відповідних запитах користувача).

Google+ для брендів

Інструмент Google+ для брендів – це принципово нове рішення, яке дозволяє компаніям взаємодіяти з цільовою аудиторією та ефективніше просувати свою продукцію. Сервіс підкріплений потужною соціальною складовою (оцінки та відгуки реальних покупців), що робить рекламні оголошення AdWords ще більш помітними у пошуковій видачі.

Search Console

Безкоштовний інструмент, за допомогою якого розробники та власники сайтів можуть відслідковувати результати індексації веб-сторінок. Отримані дані є цінною інформаційною базою для формування подальшої стратегії SEO-просування та оптимізації сайту. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і нескладні алгоритми дозволяють успішно працювати з сервісом як професіоналам, так і веб-майстрам-початківцям.

Waze Local

Бізнес-версія навігатора Waze, що допомагає власникам компаній рекламувати себе та свій бренд серед учасників дорожнього руху. Принцип роботи сервісу полягає у розміщенні на карті навігатора рекламних ярликів, які з'являтимуться під час подолання заданого користувачем маршруту. Рішення найбільш зручне та вигідне для власників невеликих придорожніх кафе та закусочних.

Асистент

Спеціальна програма, яка виконує голосові або текстові команди користувача. Віртуальний помічник призначений для установки на мобільні девайси та смарт-пристрої (розумний годинник, динаміки, телевізори). Інструмент вміє вирішувати пошукові завдання, надсилати повідомлення та здійснювати дзвінки вибраним з телефонної книги контактам, складати маршрути, включати ваші улюблені плей-листи, керувати «розумними» побутовими приладами і навіть розповідати анекдоти.

Оптимізація

Сервіс для тестування інтерфейсу та перевірки ефективності сторінок сайту. Використовуючи цей інструмент, ви можете створити копію веб-сторінки та протестувати її з урахуванням змін. Так, можна опрацювати структуру тексту, змінити шрифт, колір кнопок, спливаючі вікна або зображення.

Реклама місцевого асортименту

Сервіс для створення та розміщення оголошень про реалізовані поблизу товари. Він допомагає продавцям залучити цільову аудиторію, яка зацікавлена ​​в даному типі продукції та територіально знаходиться у зоні досяжності.

Студія даних

Інструмент, призначений для збору та обробки даних із різних джерел для формування зрозумілих звітів. Платформа забезпечена усіма необхідними графіками, віджетами, картами та діаграмами. Все це дозволяє створювати наочні зведення та аналітичні звіти, які згодом можна використовувати для розробки стратегічних програм.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.