Перейти до основного вмісту
TopSite

TopSite - програма визначення позицій сайту в пошукових системах.

Однією з основних функцій програми TopSite є збирання, перевірка та моніторинг позицій сайтів в органічній видачі пошукових систем. Серед основних функцій також варто відзначити: моніторинг сайтів конкурентів та агрегаторів, масовий збір та перевірку всіх видів частотності ключових слів, кластеризацію запитів семантичного ядра, а також автоматичне створення звітів у різних форматах, включаючи HTML, з можливістю їх завантаження на FTP-сервер для публікації .

Програма TopSite відрізняється високою гнучкістю, великим арсеналом налаштувань, є лідером з опрацювання алгоритмів та методів розрахунку показників. Зокрема, деревоподібна структура груп даних програми дозволяє підлаштуватися під проект будь-якої складності та вирішувати різні завдання зі збору інформації з видачі пошукових систем та представлення цієї інформації у вигляді таблиць, графіків та діаграм. Гнучкість налаштувань дозволяє використовувати для збору даних різні джерела, представляти ці дані у вигляді таблиць, що налаштовуються за бажанням користувача. Алгоритми побудови таблиць зі зведеними даними, рейтингом конкурентів, методи розрахунку різних показників, спеціально розроблений алгоритм кластеризації, що не має аналогів генератор HTML-звітів на основі шаблонів, що налаштовуються - все це є унікальними розробками в рамках нашого проекту і засноване на потребах сучасних фахівців, дослідженнях пошукових систем, спеціально розроблених математичних методах та алгоритмах, що не мають аналогів за точністю представлення даних та швидкості роботи.

Програма не дуже вимоглива до ресурсів, але при великих обсягах та кількості даних рекомендується використовувати швидкодіючий SSD-диск.

Функціонал

  1. Кластеризація (угруповання) запитів під час збирання позицій.
  2. Моніторинг конкурентів та положення вашого сайту серед них на основі показника видимості.
  3. Автоматична перевірка позицій у фоновому режимі за розкладом (повільна перевірка без капчі).
  4. Перевірка позицій сайту Пошукові системи: Яндекс , Google, Mail.ru Підтримка Яндекс XML, XMLProxy та ruCaptcha.
  5. Конкуренти та релевантні сторінки.
  6. Автоматичний збір позицій за розкладом.
  7. Вбудований контроль точності. Графіки, звіти, експорт даних.
  8. Програму можна записати на флеш-накопичувач (портативна версія). Це вважатиметься за один пристрій. Програма запускатиметься на будь-якому комп'ютері з Windows або Linux через Wine.

ПІдписка