Перейти до основного вмісту
Quick Sender

Як просунути групу у «Вконтакті»? Як підвищити продажі за допомогою соціальних мереж? Як використовувати спільноти для просування товарів, робіт чи послуг? Quick Sender (КвікСендер) – програма для розкручування у «Вконтакті», яка допомагає вам знайти цільову аудиторію, зробити користувачам вигідну пропозицію та поставити заробіток на автомат.

За заявою розробника, вже понад 30 000 осіб користуються програмою. Є позитивні відгуки та кейси.

Які можливості пропонує програма для просування у соціальних мережах?

 1. Парсер. Запустіть його 1 раз – і зберіть потрібних людей їхнього списку друзів, з тематичних спільнот або з пошуку. Ви можете шукати користувачів за захопленням, віком, статтю, містом проживання. Парсер дозволяє зробити рекламу точковою та підвищити продажі.
  parser.jpg
 2. Розсилач. Створіть рекламне повідомлення та надсилайте його цільовій аудиторії. Завдяки рандомізатор ризик бана знижується на 90%. Поки що це єдина програма із подібним функціоналом. В решті через кілька повідомлень аккаунт банят.
  sender.jpg
 3. Лайкер. Привертайте увагу користувачів лайками та репостами. Функція дозволяє швидко створити видимість соціальної активності. Група перестає бути «голою», до неї активніше вступають.
  liker.jpg
 4. Інвайтер («запрошувач»). Дозволяє додавати людей у ​​друзі та розкручувати обліковий запис. Інвайтер також можна використовувати для розкручування групи/спільноти та додавання до неї учасників. Є можливість інвайтингу людей на захід у соціальній мережі.
  quick.jpg

Програма пропонує купу інших опцій, необхідних для професійного просування спільноти. Серед основних:

 1. Автопостинг.
 2. Автовідповідач.
 3. Робота з проксі та інші.

Ціна

Розробник пропонує 2 версії програми. Можна скачати безкоштовну та оцінити «функціонал». Можна відразу купити повноцінну програму для просування (від 999 руб.). У комплекті з покупкою йдуть безкоштовні оновлення, цілодобова підтримка та навіть відео з використання програми. Отримайте програму для розкручування у соціальних мережах прямо зараз. Почніть заробляти більше, витрачаючи менше часу.

ПІдписка