Перейти до основного вмісту
Keywords Everywhere - Keyword Tool

Keywords Everywhere — це безкоштовне розширення для Chrome, яке допоможе вам у дослідженні ключових слів. Він показує вам щомісячний обсяг пошуку, CPC та дані про конкуренцію на 10+ веб-сайтах.

Він має кілька вбудованих інструментів для пошуку ключових слів із початкового ключового слова та показу ключових слів, за якими ранжується будь-яка сторінка чи домен у пошуковій видачі.

Він показує вам щомісячний обсяг пошуку, CPC та дані про конкуренцію на понад 10 веб-сайтах. Він має кілька вбудованих інструментів для пошуку ключових слів із початкового ключового слова та показу ключових слів, за якими ранжується будь-яка сторінка чи домен у пошуковій видачі.

Безкоштовні користувачі:

  • Google – Keywords Everywhere показує вам показники складності SEO, діаграму тенденцій, пов’язані ключові слова, «люди також шукають», популярні ключові слова та довгі ключові слова у віджетах праворуч від Google. Вони бачать приблизний органічний трафік і 5000 найпопулярніших ключових слів для всіх сторінок і веб-сайтів у Google. Вони також бачать показники посилань Moz для доменів, присутніх у результатах звичайного пошуку.
  • YouTube – Перегляньте віджет Search Insights, показники SERP, Video Insights, а також віджет тегів.
  • Instagram - Генератор хештегів
  • Pinterest – Перегляд віджета Search Insights, діаграми тенденцій, пов’язаних тенденцій, пошуку тем закріпити
  • Безкоштовні користувачі мають доступ до всіх інструментів «Пошук ключових слів» на інших веб-сайтах, таких як Amazon, Bing, eBay, Etsy і DuckDuckGo.

Платні користувачі:

Щоб побачити щомісячний обсяг пошуку, ціну за клік, дані про конкуренцію та тенденції, користувачам потрібно придбати кредити. Понад 10 підтримуваних веб-сайтів наведено на домашній сторінці https://keywordseverywhere.com. Платні користувачі також бачать історичний обсяг пошуку (з 2004 року) разом із діаграмою тенденцій.

ПІдписка