Перейти до основного вмісту
Check Trust

Check Trust - комерційний онлайн-сервіс, який допомагає визначити якість посилань донорів , а також дозволяє працювати з найпопулярнішими біржами посилань прямо з особистого кабінету!

Навіщо потрібен сервіс?

  • Допомагає відмовитися від більшої частини орендних посилань без втрати досягнутих результатів та позицій.
  • Захист від посилальних фільтрів Посилання з якісних ресурсів викликають більше довіри в очах пошукових систем та значно знижують ризик отримання фільтра.
  • Купуючи посилання з кращими показниками, ви підвищуєте ефективність просування та оптимізуєте бюджети

Інструменти Check Trust

  1. BackLinks Checker - це сервіс для аналізу та визначення «поганих» посилань (беклінків). Поганими можуть бути посилання, куплені в посилальних біржах без належної попередньої фільтрації, так і посилання зі сміттєвих і неякісних сайтів, на наявність посилань на яких ви не можете вплинути.
  2. "Барига Чекер" - це сервіс для перевірки будь-якого сайту або списку сайтів на їх наявність у біржах посилань. Іншими словами, ви можете дізнатися, чи продає сайт посилання у відомих нам біржах посилань.
  3. "Крауд Лінкс Чекер" покликаний прийти на допомогу тим, хто повинен контролювати роботу, а саме, перевіряти наявність згадок на певному списку сторінок, чи не видалили посилання, перевіряти, чи задовольняють посилання якимсь вимогам тощо

ПІдписка

Схожі інструменти