Перейти до основного вмісту
Optimizing AdWords

Оптимізація AdWords надає маркетологам і майбутнім маркетологам інформацію, яка потрібна для використання можливостей маркетингових програм Google AdWords у пошуковій системі.

Посібник надає повний огляд системи AdWords, допомагаючи компаніям і приватним особам вирішувати, як рекламувати продукти або продукти своїх клієнтів. Оптимізація AdWords була розроблена для тих, хто працює на кожній сходинці, від директорів з маркетингу до власників малого бізнесу та студентів, які тільки починають працювати в маркетингу.

Цей том організовано навколо доступності та простоти використання. Автор Пейдж Міллер, співзасновник MultiPlanet Marketing Inc., написала цей посібник із інструкціями, щоб його було дуже легко та швидко читати та засвоювати. Це переміщує вас прямо до головних моментів тексту, дозволяючи читачам ознайомитися з AdWords, перш ніж повернутися та зібрати найдрібніші деталі. Розділи з 1 по 4 охоплюють основи, а інші служать як довідник, до якого читачі можуть повернутися при створенні та розвитку кампаній.

Використовуючи цю книгу, професійні маркетологи та інші професіонали в бізнесі можуть використовувати Google AdWords і оптимізувати його для існуючих маркетингових стратегій або створювати абсолютно нові кампанії на основі системи. Сьогодні, враховуючи рівень конкуренції за позиції оголошень на пошукових сторінках Google, успіх залежить від розуміння Google AdWords достатньо добре, щоб перевершити конкурентів. Ця книга надасть читачам знання, необхідні для оволодіння Google AdWords.

Рік випуску
2016
Мова підручника
ENG

ПІдписка