Перейти до основного вмісту
Як приховати блоки на мобільних пристроях у CMS Drupal

Для SEO тема "мобільності" сайту зараз як ніколи актуальна, і ця актуальність тільки зростатиме. У більшості випадків для приховування різних регіонів, блоків та іншого контенту на сайті використовують CSS і @media screen і display:none, але такий підхід має свої мінуси, головний з яких це те, що код хоч і не відображається користувачеві, але, як і раніше, видно пошукачам що не завжди бажано (у моєму випадку це кілька блоків з кодами тизерок). Для того, щоб приховати такий небажаний зовсім у CMS Drupal, є просте рішення - це модуль Browscap Block на базі модуля Browscap.

Завантажуємо та встановлюємо обидва модулі, після встановлення обов'язково переходимо в налаштування модуля Browscap (admin/config/system/browscap) та натискаємо на кнопку "Refresh browscap data". Все, йдемо в потрібний нам блок і тепер там з'явився новий критерій фільтрації Is mobile де доступні опції що зробити з блоком на мобільних пристроях. У моєму випадку я ставив галочку "Сховати на мобільних".

настройка browscrap

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.