Перейти до основного вмісту
Автоматична генерація своїх Title та Description в Opencart

Під автоматичною генерацією своїх метаданих у цій статті мається на увазі підстановка потрібних нам даних (токенів) у метадані Title та Description без сторонніх модулів, методами редагування коду CMS Opencart 2.

За замовчуванням в Опенкарті метадані формуються в ручну з полів, що дуже незручно коли нам потрібно масово проставити якісь значення в ці поля для покращення SEO, наприклад, динамічні ціни, або приставки купити і.т.д. Наприклад, нам потрібно домогтися, щоб тайтл виглядав так:

Купити iPhone у Харкові. Ціна: 5000 грн

Щоб це зробити без жодних модулів, нам потрібно відредагувати файл: /catalog/controller/product/product.php.

Відкриваємо його та знаходимо код

$this->document->setTitle(.$product_info['name']);

це приблизно 217 рядок, і підставляємо свої шаблони даних, наприклад:

$this->document->setTitle('Купить '.$product_info['name'].' в Украине. '.'Цена: '.$product_info['price'] .' грн' );

Аналогічні дії можна зробити й інших полів метаданих, вставляючи будь-які значення (токени), включаючи дані з полів товару. Думаю розібратися за аналогією не складе особливих труднощів.

Якщо нам потрібно автоматично проставити метатеги для сторінок категорій - за аналогією правимо файл: /catalog/controller/product/category.php, де шукаємо та замінюємо рядок:

$this->document->setTitle($category_info['meta_title']);

що приблизно 93 рядку.

ПІдписка

Про автора

Автор цього блогу. У SEO понад 10 років. Окрім SEO цікавлюся всім, що пов'язано з технологіями та заробітком в інтернеті про що й стараюся ділитися з читачами.