Перейти до основного вмісту

Всім привіт! Я Олександр Зінченко, а це мій SEO блог. Нижче буде багато нудного тексту, для тих, хто хоче знати кого вони тут читають, кому все одно - не засирайте свій мозок.

Отже, я з покоління 80-х, для багатьох вже великий і старий дядько)) В IT прийшов досить пізно з низки причин: від відсутності комп'ютерів у моєму дитинстві та юнацтві, до занять іншими родами діяльності. Але це таки сталося року так у 2008, і вже з 2010 я активно займаюся роботою, пов'язаною зі створенням, і останніми роками просуванням сайтів.

Почав я свій шлях з бажання мати свій сайт, що призвело до вивчення та створення сайтів спочатку в блокноті, потім на Dreamweawer, а потім і на популярних CMS, таких як PHPBB, Joomla, Wordpress, потім Drupal. Потім я захопився більше не розробкою сайтів, а їх просуванням, що стало моєю головною спеціалізацією у сфері IT.

З 2013 року я працюю в одній із харківських компаній SEO оптимізатором + паралельно працюю над просуванням своїх власних сайтів, старих та нових клієнтських проектів. Великий обсяг роботи з сайтами різних тематик та різноманітність поставлених завдань допомагають ніколи не стояти на місці, вивчати нові напрямки та ніші у SEO, експериментувати, накопичувати досвід, чим я і ділюся в цьому блозі.

Шлях SEO оптимізатора дуже тісно переплітається з іншими сферами IT, такими як WEB розробка, програмування, інтернет маркетинг, соціальні мережі і навіть психологія (соціальна в більшій), тому в своєму блозі я ділитимуся знаннями не тільки за СЕО оптимізації, але і за суміжними дисциплін. Зокрема, дуже щільно працюючи з CMS Drupal, у мене накопичилося багато досвіду роботи з цим "движком". Також, враховуючи що за своєю освітою я гуманітарій (яких так не люблять у сірці IT), а за спеціальністю соціальний педагог/психолог, часом я приділятиму увагу темі психології в інтернеті.

Сподіваюся Вам буде цікаво і корисно те, про що я пишу, і можливо хтось зможе уникнути тих помилок, які робив у процесі навчання я.

Додавайтесь у друзі, підписуйтесь на групи блогу. Буду радий знайомству з кожним із вас!

Зв'язок: